top of page

15 min. NT eksperto konsultacija

Konsultacijos metu išsiaiškinsime, kurioje vietoje stringate, kokius klausimus turite ir kuo galime padėti.

Ieškai? Perki būstą?

Svajoji gyventi jaukiuose namuose, bet nežinai, kaip juos surasti, į ką atkreipti dėmesį, kas rašoma dokumentuose, kaip sudaryti sutartis, kaip tinkamai derėtis, kas seka po notarinio sandorio? Kyla kiti paieškos - pirkimo proceso klausimai? Pasikalbam. 

Statai namą?

Statybos reikalauja daugybės sprendimų, bet jei būsi pasiruošęs netikėtumams, procesas bus sklandenis! Nori sužinoti, ką po ko daryti, į ką atkreipti dėmesį, kaip tinkamai planuoti darbus, kur surasti patikimus partnerius, kaip patikrinti kokybę? O gal nebežinai, ką daryti patačius namą? Susisiek, patarsim. 

Įsirenginėji būstą?

Nori suremontuoti naujai įsigytą būstą, o gal nepatinka buvusių savininkų remontas?  Įsirengimo procesui ne tik reikia tinkamai pasiruošti iš anksto, bet ir gerai įvertinti savo poreikius. Turi klausimų, kaip susidėlioti optimaliausią remonto ar įsirengimo eigą, ką svarbu žinoti? Pasirink tinkamą laiką ir patarsime. 

Kiti klausimai

Suprantame, kad galite turėti ir kitokių klausimų, (ne)tiesiogiai susijusių su nekilnojamu turtu: paveldėjimas, dovanojimas, susitarimai su kaimynu dėl tvoros, laukiantys mokesčiai, naudojimosi tvarka, notarai, NT rinkos situacija, bendrasis planas, miestų plėtra, nauji NT projektai ir begalė kitokių.

bottom of page