top of page
paieska_namas3.png

NT AGENTŪRA

reBroom agency RGB-02.png

Profesionalus NT patarėjas

Esate susipažinę su NT rinka, turite laiko bei sugebėjimų dalyvauti NT procese savarankiškai ir tik kai kurie etapai Jums kelią nerimą? Jums padės NT patarėjas.

Nepriklausomas NT patarėjas atlieps individualius Jūsų poreikius: nuo patarimo konkrečiu klausimu, situacijos apžvalgos ar dokumento paruošimo iki Jūsų atstovavimo reikiamuose etapuose, pvz. atstovauti derybose, paruošti dokumentų šūsnį notarui, "išversti" specifinę architekto kalbą, išreikalauti reikiamos kokybės statybų eigoje ir kt.

Prieš užsakydami NT patarėjo paslaugą, atsiimkite DOVANĄ! Jūsų laukia nemokamas 15 min online susitikimas su Ekspertu, kurio metu susipažinsite, išnagrinėsite situaciją ir sudarysite veiksmų planą.

Kaina nuo 200 EUR.

Išsiaiškinus Jūsų situaciją, suderinama iš anksto! Visada yra galimybė NT patarėjo užduočių sąrašą papildyti ar sumažinti, tai įtakoja paslaugos kainą (didėja arba mažėja).

Asmeninis asistentas

Taupote savo laiką ir norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų nepažįstamoje NT sferoje? Asmeninis asistentas darbus profesionaliai atliks už Jus!

Asmeninis asistentas - tai NT ekspertas, kuris sutartu laikotarpiu profesionaliai Jus atstovauja NT procesuose: nuo paieškos (pirkimo) iki statybų (ir įsirengimo) bei pardavimo (keitimo, nuomos). Norite smulkiai žinoti eigą? Informuosime kasdien. Norite nesukti galvos dėl detalių? Pakviesime tik į finalinį etapą (notarinį sandorį, statybos darbų perdavimą ir pan.). Nežinote, ko norite? Viskas gerai, išsiaiškinsime pakeliui.

Prieš užsakydami Asmeninio asistento paslaugą, atsiimkite DOVANĄ! Jūsų laukia nemokamas 15 min online susitikimas su Ekspertu, kurio metu susipažinsite, išnagrinėsite situaciją ir sudarysite veiksmų planą.

Kaina nuo 2 000 EUR.

Išsiaiškinus Jūsų situaciją, kaina suderinama iš anksto! Visada yra galimybė Asmeninio asistento užduočių sąrašą papildyti ar sumažinti, tai įtakoja paslaugos kainą (didėja arba mažėja).

uzklausa rstu
calendly
bottom of page